الماس خاورمیانه هدایت

 4776 483 - 0990 | 1914 8612 - 021

آبنمای دبی | The Dubai Fountain

دبی، که از توریستی ترین شهرهای امارات می باشد، جاذبه های گردشگری بسیاری دارد که اکثر آنها رکوردهای جهانی را جابجا کرده اند، در ادامه این مطلب آژانس الماس خاورمیانه هدایت قصد دارد تا شما را با آبنمای دبی، که رکورد بزرگترین آبنمای موزیکال دنیا را از آن خود کرده است آشنا کند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

آبنمای دبی که در کنار دبی مال و برج خلیفه قرار گرفته، بزرگترین فواره های دنیا را دارد که شما در سفر به تور دبی می توانید رایگان از آنها دیدن کنید. این آبنمای زیبا، داخل دریاچه مصنوعی برج خلیفه قرار گرفته که در هر نمایش آن 22 هزار گالون آب تا ارتفاع 150 متر به بیرون پرتاب می شود. این نمایش ها که هرکدام چیزی حدود 5 تا 6 دقیقه طول می کشد، از ساعت 6 عصر آغاز می شود.

با یک برنامه ریزی دقیق می توانید در یک روز از سوق البهار و مرکز خرید دبی مال دیدن کنید و پس از آن در مسیر پیاده روی این مرکز خرید به تماشای آبنما بنشینید، همچنین برای لذت بیشتر می توانید در یکی از رستوران های اطراف آبنما میز رزرو کنید  و از تماشای نمایش موزیکال آن لذت ببرید. اما اگر می خواهید در نزدیکترین حالت ممکن از این فواره ها دیدن کنید می توانید از قایق های سنتی شهر دبی که به عبره معروفند و ظرفیت 6 نفر را دارند استفاده کنید و با گشت های 30 دقیقه ای داخل دریاچه برج خلیفه، ار نزدیکترین حالت از این جاذبه رویایی دیدن کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو تور و هتل های دبی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تمامی حقوق وب سایت محفوظ می باشد کپی رایت 2020 | طراحی وب سایت توسط دارکوب