الماس خاورمیانه هدایت

 4776 483 - 0990 | 1914 8612 - 021

دریاچه موگان | Mogan Lake

آنکارا، پایتخت کشور ترکیه و یکی از مقاصد گردشگری این کشور می باشد که سالانه مسافران و گردشگران بسیاری این شهر را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند. در ادامه این مطلب آژانس الماس خاورمیانه هدایت قصد دارد تا شما را با یکی دیگر از دیدنیهای شهر توریستی آنکارا آشنا کند تا در سفر به این شهر تاریخی بتوانید از تمامی این زیبایی ها دیدن کنید.

دریاچه موگان که در فاصله 25 کیلومتری از مرکز شهر آنکارا قرار گرفته مکانی توریستی و پر طرفدار برای تفریح و گردش مردم بومی و گردشگران می باشد. ارتفاع دریاچه موگان از سطح دریا 972 متر می باشد و مساحتی نزدیک به 62 کیلومتر مربع دارد. در فاصله 3 کیلومتری شمال شرق دریاچه موگان آنکارا، دریاچه ای دیگر با نام “ایمیر” قرار دارد که در فصول پر باران و بالا آمدن سطح آب دو دریاچه، فاصله بین این دو کمتر می شود. در سال 1910 نیز به مدت کمی این دو دریاچه به دلیل بالا آمدن سطح آب، با هم ادغام شدند.

با احداث پارک موگان آنکارا و در نظر گرفتن امکاناتی از جمله، ماهیگیری، زمین های بازی، خانه پرندگان و رستوران ها و کافه های متنوع در اطراف دریاچه موگان آنکارا، این مکان برای گردشگران و مسافران نیز به محل خوبی برای تفریح بدل شد. اگر در فصل زمستان به تور آنکارا بروید، گونه ای از پرندگان مهاجر را می بینید که از کشورهای شمالی، به ترکیه می آیند و اما اگز در تابستان به آنکارا سفر کنید، اردک های غواص و کاکل قرمز را بر روی دریاچه موگان خواهید دید.

تمامی حقوق وب سایت محفوظ می باشد کپی رایت 2020 | طراحی وب سایت توسط دارکوب