الماس خاورمیانه هدایت

 4776 483 - 0990 | 1914 8612 - 021

زمینه های فعالیت

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری الماس خاورمیانه هدایت از سال 1395 فعالیت خود را در زمینه فروش و خدمات تورهای مسافرتی به شرح ذیل آغاز نموده است:

تورهای داخلی: الماس خاورمیانه هدایت، مسیرهای هوایی کیش، مشهد، شیراز، قشم، اصفهان و همچنین تورهای بومگردی و طبیعت گردی زمینی را به صورت تخصصی و گروهی اجرا می کند.

تورهای خارجی: در مسیرهای ترکیه: استانبول، آنتالیا، آنکارا، آلانیا، کوش آداسی، بدروم و قونیه و کشور امارات: دوبی و ابوظبی، کشورهای مالزی و سنگاپور. کشور تایلند: بانکوک، پوکت، پاتایا و جزایر مختلف آن، مسیر کشورهای چین و هند و آذربایجان و ارمنستان و لبنان و … به صورت پروازهای سالیانه و همچنین مسیرهای فصلی در کشورهای:  روسیه، بلغارستان، قطر و کشورهای اروپایی فعالیت عمده و مستمر دارد.

صدور انواع ویزا: همچنین شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری الماس خاورمیانه هدایت در زمینه صدور ویزاهای توریستی کشورهای امارات، سنگاپور، اندونزی، چین، هند، عراق، ویتنام، آذربایجان و … به صورت تخصصی در اسرع وقت و مناسبترین قیمت، فعالیت گسترده دارد.

تورهای نمایشگاهی: سابقه و امکان اجرای تورهای نمایشگاهی به صورت گروهی و انفرادی در زمینه های کشاورزی، صنعت پوشاک و مد، لوازم و ادوات آرایشگاهی، چرم، کیف و کفش، تکنولوژی و فناوری در کشورهای امارات، ترکیه، چین، هند و کشورهای اروپایی از دیگر خدمات این شرکت محسوب می گردد.

امور سفارت و پیکاپ: تخصص ویژه این شرکت در زمینه انجام امور سفارتی، پیکاپ ویزا آمریکا، کانادا، انگلیس در کشورهای ترکیه، امارات، ارمنستان از بدو شروع تا پایان به صورت سالیانه از دیگر خدمات درخشان این شرکت به شمار می رود.

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری الماس خاورمیانه هدایت با کادری مجرب و مشاوران با سابقه کاری نزدیک به 15 سال در زمینه گردشگری، آماده پاسخگویی و انجام امور مورد نظر به شما عزیزان خواهد بود.

تمامی حقوق وب سایت محفوظ می باشد کپی رایت 2020 | طراحی وب سایت توسط دارکوب