الماس خاورمیانه هدایت

 4776 483 - 0990 | 1914 8612 - 021

شهر بازی آنکارا | Anka Park Ankara

آنکارا یکی از شهرهای ترکیه می باشد که شاید در میان گردشگران و مسافران تور ترکیه از محبوبیت کمتری برخوردار باشد. اما آژانس الماس خاورمیانه هدایت قصد دارد تا شما را با تفریحات و جاذبه های گردشگری آنکارا آشنا کند تا بتوانید این شهر زیبا را نیز بعنوان مقصد بعدی خود برای سفر به ترکیه انتخاب کنید. با ما همراه باشید تا با هم گشتی در شهر بازی آنکار پارک آنکارا بزنیم.

یکی از بزرگترین شهربازی های جهان، شهر بازی آنکارا با مساحتی بالغ بر یک میلیون متر مریع می باشد که بازی هایی مطابق با استانداردهای جهانی دارد و روزی پرخاطره را برای همه افراد از جمله کودک و جوان تا بزگسالان رقم می زند. شهر بازی آنکا پارک آنکارا که یکی از محبوبترین جاذبه های گردشگری شهر آنکارا به شمار می رود، یکی از بزرگترین تم پارک های قاره اروپا است.

آنکا پارک آنکارا 1217 بازی متنوع کوچک و بزرگ دارد که در دو بخش روباز و سرپوشیده مطابق با استانداردهای جهانی طراحی شده اند. می توان گفت مهیج ترین بازی در شهر بازی آنکارا، ترن هوایی با طول 870 متر و ارتفاعی 35 متری است. شهربازی آنکا پارک آنکارا که به یکی از جذابترین تفریحات آنکارا بدل شده، با دارا بودن مجسمه های غول پیکر نام خود را در کتاب رکوردهای جهانی گینس به ثبت رسانده است. جالب است بدانید ارتفاع مجسمه ای که شهر بازی آنکارا را به این رکور رسانده، 70 متر می باشد.

در شهر بازی آنکا پارک آنکارا، برای رفاه حال گردشگران و مسافران تور آنکارا و همچنین بازدیدکنندکان بومی، وسایل نقلیه عمومی در نظر گرفته شده که شما را در کنار هرکدام از بازی ها که بخواهید پیاده می کند.

تمامی حقوق وب سایت محفوظ می باشد کپی رایت 2020 | طراحی وب سایت توسط دارکوب