الماس خاورمیانه هدایت

 4776 483 - 0990 | 1914 8612 - 021

محله تاریخی هامامونو | Hamamonu Restored Area

آنکارا، پایتخت سیاسی کشور ترکیه است که آثار باستانی و تاریخی اش کمتر در میان گردشگران و توریست هایی که به ترکیه سفر می کنند شناخته شده است. آژانس الماس خاورمیانه هدایت قصد دارد تا با معرفی تفریحات و قدمت و بناهای تاریخی آنکارا، شما را بیشتر با این شهر زیبا آشنا کند تا شاید در سفر بعدی خود به ترکیه اقامت در آنکارا و گشت و گذار در آن را در برنامه خود قرار دهید. پس با ما همراه باشید.

یکی از جاذبه های گردشگری آنکارا که مربوط به زمان عثمانی است، محله تاریخی هامامونو است که خانه هایی چوبی به سبک معماری عثمانیان دارد. در سفر به آنکارا و قدم زدن در کوچه پس کوچه های این محله تاریخی علاوه بر لذت بردن از تماشای تاریخ می توانید در بسیاری از این خانه ها که امروز تبدیل به کافه و رستوران های جذابی شده اند، استراحت کنید و از غذا و نوشیدنی های ترکی نوش جان کنید و لذت ببرید. از دیگر جاذبه های محله تاریخی هامامونو می توان به چهار مسجد به نام های مسجد حاجی موسی، تاکتین سلطان، کاراکابی و ساریکادی اشاره کرد، همچنین می توانید از خانه آکیف ارسوی که یکی از شاعران برجسته ترک می باشد و امروز تبدیل به موزه شده است نیز بازدید کنید.

تفاوتی ندارد که چه زمان از محله تاریخی هامامونو دیدن کنید چرا که مسئولان محلی همیشه برنامه ای برای سرگرمی گردشگران در نظر دارند. به شما پیشنهاد می کنیم در سفر به تور آنکارا حتما سری به این محله تاریخی بزنید و خودتان را به یک فنجان قهوه ترک دعوت کنید.

تمامی حقوق وب سایت محفوظ می باشد کپی رایت 2020 | طراحی وب سایت توسط دارکوب