الماس خاورمیانه هدایت

 4776 483 - 0990 | 1914 8612 - 021

پارک آبی وایلد وادی | Wild Wadi Water Park

از بزرگترین شهرهای امارات متحده عربی، شهر دبی می باشد که یکی از محبوبترین مقاصد سفر ایرانیان بخصوص در فصل پاییز می باشد. دبی، جاذبه های گردشگری و تفریحات متفاوت و هیجان انگیزی دارد که می تواند شما را با هر سن و سلیقه ای سرگرم کند و خاطره ای خوش از سفر را در ذهنتان ثبت کند. در ادامه این مطلب آژانس الماس خاورمیانه هدایت قصد دارد تا شما را با پارک آبی وایلد وادی دبی آشنا کند تا در سفر به تور دبی به این جاذبه گردشگری رفته و یکی از هیجان انگیزترین روزهای زندگی خود را تجربه کنید، پس با ما همراه باشید.

پارک آبی وایلد وادی که در خیابان جمیرا و بین هتل برج العرب و هتل جمیرا قرار گرفته، یکی از هیجان انگیزترین پارک های آبی دنیا است که در تمامی روزهای سال میزبان بسیاری از مسافران دبی و مردم محلی است. در داخل مجموعه این پارک آبی می توانید 2 فروشگاه و 3 رستوران را پیدا کنید و در بدو ورود از تماشای ابشار 18 متری آن هیجان زده شوید. پارک آبی وایلد وادی که از لحاظ ایمنی و تکنولوژی و کیفیت بسیار مطرح است، توانسته در کشور امارات و همچنین سطوح بین المللی جوایزی را کسب کند.

در پارک آبی وایلد وادی دبی می توانشد بیش از 30 بازی را بیابید که هرکدام از دیگری هیجان انگیزتر می باشد و می تواند روزا پرخاطره را برای افراد با تمام سنین و وزن ها را در سفر به دبی رقم بزند. جالب است بدانید که بلیط ورودی برای پارک آبی وایلد وادی بر اساس قد افراد محاسبه می شود. توریست و مسافران دبی می توانند در طول اقامت خود در شهر دبی، تمامی روزهای هفته از خدمات این پارک بهره مند شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو تور و هتل های دبی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تمامی حقوق وب سایت محفوظ می باشد کپی رایت 2020 | طراحی وب سایت توسط دارکوب